
Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie – Tigers Eye
kr. 45,50
Virkelig fin, lille babyhjelm fra danske Konges Sløjd – Hjelmen kommer med et lille fint bindebånd, der gør at den bliver hvor den skal – Minnie har fint pointelle hulmønster og er meget yndig.
* Materiale: 100% GOTS-bomuld
* Vedligeholdelse: Vask … læs mere her
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mange leder efter den billigste Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie - Tigers Eye på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Konges Sløjd hos Naturebaby.dk
Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie - Tigers Eye Fakta
- Navn: Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie - Tigers Eye
- Mærke: Konges Sløjd
- Økologisk og bæredygtigt: Ja
- Pris: Kr. 45.50
- Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
- Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
- Kategori: Tøj og sko > Overtøj > Huer
Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie - Tigers Eye fra Konges Sløjd - 100% økologi og bæredygtighed
Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie - Tigers Eye er evig populær når vi taler om ting til børn, og det giver god mening, for alle har brug for noget, der gør dagen lidt lettere. Når vores børn er i fokus, er der ingen tvivl om, at vi vil tilbyde de bedste muligheder, og hvis du køber Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie - Tigers Eye er du godt kørende. Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie - Tigers Eye kan du købe hos Naturebaby.dk. Vil du købe ny badekar, ammeindlæg eller tudkopper, har vi det blandt alle de varer, vi har samlet her. Er du bange for, at barnevognen pludselig strejker, så skal den plejes og vedligeholdes. Stel, hjul og tekstiler skal du være opmærksom på. Hvis du formår at vedligeholde barnevognen, kan den sagtens tjene familien til mere end ét barn, og dit barn tager sig jo også bedre ud i en ren og velholdt vogn.
Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie - Tigers Eye til de små
Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie - Tigers Eye ligger i toppen af listen med bedst sælgende varer i webshoppen i den godt sælgende kategori Tøj og sko > Overtøj > Huer. Husk du får hele hele 30 dages returret som er en fin sikkerhed for dig, hvis du nu fortryder dig køb af din vare. Fun fact er at de fleste shoppere i Danmark køber Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie - Tigers Eye fra den meget brugte forhandler Naturebaby.dk, som ikke bare er en døgnflue, men har bevist sit eksistensgrundlag gennem lang tid. Blandt alle varerne i shoppen går mange på jagt efter deres mål, deriblandt også produktet er på siden. Købes der ind i online webshops er priserne bedre- og det lader sig gøre, når man ikke skal betale til showroom og butikker på dyre adresser.
Når du svinger kortet i de danske webshops, begunstiges du af bedre rettigheder, som ikke nødvendigvis findes i fysiske butikker. Varer som er købt i en dansk webshop, skal have returret i 14 dage. når produkterne er købt online, der er endda shops, der vælger at give mere og nogle giver endda et helt års returret. Når webshops har hele deres varekatalog liggende online, kan du se hele udvalget, og prissammenlignen er let at foretage, på tværs af forskellige webshops. Du kan oven i købet gøre det super hurtigt, det er bare lige at finde de shop, der sælger din vare. Tænk også på, at ved at handle online, så slipper du helt for, at være underlagt butikkernes åbningstider. Når du har købt dine varer, sendes de til din adresse, alternativt kan de sendes til dig arbejde, og få den løsning, der passer bedst for dig. Det med at stå i kø i en butik er efterhånden ret gammeldags, når du køber online køen er der slet ikke, når du handler online, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst - vi gætter aldrig rigtigt alligevel.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
49 anmeldelser af Konges Sløjd babyhjelm m/hulmønster, Minnie – Tigers Eye
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.